[Home] [Table of Contents] [Comments]


Green Village au Mer
Gümüldür
Izmir, Turkey

Türk Turizm BakanI
Türk Turizm BakanlIgI
Ankara

*** Click here for English-language translation. ***
SayIn Bakan,
izmir’deki Tursem tur operatör (özellikle oradaki yasça büyük eleman, Selda YIldIrImsavasI) hakkInda ciddi bir sikayet yapmak istiyorum. (Tursem adres için asagIya bakIn, lütfen.)

Geçenlerde, Kuzey KIbrIs’la ilgili yeni bir yazma isi aldIm. O yüzden, Tursem’i aradIm ve dostça Nilay HanIm’la bir Kuzey KIbrIs tur düzenleme yaptIm. Evet, hersey hosça basladI.

Fakat, Tursem pesin paramI alIr almaz hoslugu gözden kayboldu.
Ve Selda YIldIrImsavasI’ya geçirildim. Çok sasIrtIcI...Fiyat aydInlatma ve indirim imkan hakkInda sordugumda o asIrI derecede kaba oldu. Bir noktada onun kabalIgIndan dolayI, turumu iptal etmek ve paramI geri almak istedim. Ama, küçümseyen YIldIrImsavasI bu fikire güldü ve tamamen reddetti.

Böylece, Tursem/YIldIrImsavasI benim dilegime karsI geldi ve hâlâ mutsuzum. Tursem/YIldIrImsavasI’dan tam bir özür dileme hak ederim sanIrIm. Bayan YIldIrImsavasI’nIn kabalIgI Türk turizmde bir kötü yansIma atIyor. Ve, bu özür dilemesi elde etmek için ve Tursem/YIldIrImsavasI’nI yola getirmek için sizin yardImInIzI arIyorum.

Son zamanlarda Türk turizm problemlerinden dolayI, bir kötü Türk tur operatör bile genel turizme zarar verebilir – ve genel turizm ilerleme’den dikkatini dagItabilir. O nedenle, lütfen bana yardIm edin – ve bu kötü açIklamasIna gerek kalmasIn.

Tesekkür ederim.

SaygIlarImla,

Mary Margret Manningtree
Four Country Computing

Adres: Tursem (ve Celebrity Lambousa)
Talatpasa Blv. No. 58, Kat 1 / 2, Alsancak – Izmir
Telefon:(0-232) 463-9763 ve 463-8693

Click Here!

[Home] [Table of Contents] [Mail us]Please email us and tell us how we can improve the Learning Practical Turkish Web site.